|
Teresa |
||||
|
Wiersze Ojca Sergiusza są głębokie i pełne subtelnych emocji. Poetą ten posiada niezwykły dar. Słowa wierszy trafiają prosto do serca, a jednocześnie przenoszą w świat wyobraźni i zostawiają przestrzeń na własne interpretacje. To twórczość, która inspiruje i głęboko porusza. Skłania do refleksji. |
|||||
<ukryty> |
|
Monika |
||||
|
Z serca dziękuję za słowo, które zostaje. Wiersze Ojca są jak ciche promienie – trafiają prosto do serca i zostawiają w nim światło. Dziękuję za to, że Ojciec dzieli się swoją wrażliwością i pozwala innym odnaleźć w niej cząstkę siebie. Z wdzięcznością, |
|||||
<ukryty> |
|
Monika |
||||
|
Z serca dziękuję za obecność i słowo… Dziękuję Ojcu za odwiedziny na mojej sali w szpitalu – ta krótka chwila wypełniła przestrzeń nie tylko poezją, ale przede wszystkim nadzieją i ciepłem. Wiersze o jesieni i o wenie, które Ojciec z taką lekkością zaprezentował, były jak promień światła w szpitalnej codzienności. Poruszyły we mnie coś głębokiego – przypomniały, że każde przemijanie niesie w sobie piękno, a wena może być obecna nawet w trudnych chwilach. Dziękuję za delikatność, uważność i serce, z jakim Ojciec dzieli się słowem. To więcej niż poezja – to forma obecności, której nie da się zapomnieć. Z wdzięcznością i modlitwą, |
|||||
<ukryty> |
|
Regina |
||||
|
Serdeczne pozdrowienia dla Ojca Sergiusza oraz wyrazy wdzięczność za pomoc duchową, modlitwę wstawienniczą i dar pięknej poezji. Powodzenia w dalszej twórczość! Z Panem Bogiem i do miłego zobaczenia:) |
|||||
Starachowice |
|
Anna, Małgorzata, Teresa |
||||
|
Dziękujemy o. Sergiuszowi za tak piękną poezję, która wychodzi z Jego duszy i najbardziej zatwardziałe serca poruszy! W życiu się nie liczy ilość kroków, które robisz, ani butów w których chodzisz, ale ślady które w sercach innych robisz…Życzymy Ojcu zdrowia, łask Bożych w obfitości oraz w pracy twórczej pomyślności…:)Parafianki. |
|||||
Wysoka%20Głogowska%20i%20Głogów |
|
Jola |
||||
|
Szczęść Boże, ogromne podziękowania z całego serca za wspaniałe spotkanie wypełnione poezją Ojca. Bardzo piękne i natchnione wiersze. Wiersze z dialogami to mistrzostwo! Życzę wszelkiej pomyślności i dalszej owocnej twórczości, która mam nadzieję poznamy na kolejnym spotkaniu. Bóg zapłać Jolanta Olchawska z rodziną |
|||||
<ukryty> Głogów%20Małopolski |
|
Edyta |
||||
|
Pozdrawiam serdecznie o. Sergiusza i bardzo dziękuję za piękne Spotkanie Poetyckie .😍 Wiersze wpadające w ucho, a przede wszystkim w 💓 serce…Powodzenia życzę w dalszej twórczości… |
|||||
Głogów |
|
Mirosław Osetek |
||||
|
Wczorajsze poniedziałkowe popołudnie to nowe doświadczenie dla mnie, spotkanie z Ojca poezją było kojące po całym dniu pełnym wyzwań. Dziękuje. |
|||||
<ukryty> |
|
Dorota |
||||
|
Dziękuję za deklamowanie pięknej poezji w ŚCO oraz za przekazanie dobrej energii przy każdym spotkaniu i udzieleniu komunii świętej .Ma Ojciec wielki dar w przekazywaniu tak pięknej poezji . |
|||||
<ukryty> |
|
Klub Seniora ul. Konopnicka 5 |
||||
|
Bardzo serdecznie dziękujemy Ojcu za poświęcony czas, za piękną recytację własnych utworów poetyckich, za ubogacenie Seniorów i pracowników Klubu Seniora. Wspaniała twórczość jaką mieliśmy okazję i zaszczyt wysłuchać podniosła nas na duchu i dodała skrzydeł. Dziękujemy jeszcze raz…Niech Wena towarzyszy Ojcu nieustannie…:) |
|||||
Teresa
<ukryty>