|
Grażyna |
||||
|
Dziękuję, z całego serca za dobre słowo, serdecznie pozdrawiam Ojca, z Bogiem |
|||||
Kielce |
|
Krystyna |
||||
|
Krystyna „… trwaj chwilo…” – Pragnęłam, aby ta chwila trwała nieskończenie długo …! |
|||||
<ukryty> |
|
Renata |
||||
|
Serdeczne pozdrowienia i życzenia Świąteczne oraz Noworoczne dla o. Sergiusza…Dziękuję za piękne kazanie,pomoc duchową,ubogacającą poezję i wszelkie dobro…Z Bogiem i do miłego zobaczenia…:) |
|||||
Kielce |
|
Krystyna i Jan |
||||
|
Radosnych Świąt o. Sergiuszu, wiele łask od Dzieciątka Jezus i szczęśliwego Nowego Roku…Dziękujemy za dobre słowo i dar pięknych wierszy… |
|||||
Opatów |
|
Magdalena |
||||
|
Bardzo piękne wiersze!!! Z całego serca podziwiam i dziękuję Bogu, że obdarowuje ludzi takim talentem! |
|||||
<ukryty> |
|
Marta |
||||
|
Przepiekne wiersze jestem pelna podziwu i zachwytu dla autora 🙂 Pieknie pozdrawiam 🙂 |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Zuzanna |
||||
|
Dziękuję Ci Ojcze za taki piękny patriotyczny wiersz na stulecie odzyskanej niepodległości!Twoja poezja jest taka wszechstronna! Życzę dalszej weny i pozdrawiam serdecznie! Zuzanna |
|||||
Małopolska |
|
Gosia |
||||
|
Szukałam czegoś co do mnie pasuje. Jeszcze nie umiem cieszyć się pięknem przyrody a tak wiele ładnych słów Ojciec napisał. Myślę że będzie na to czas. Mam taka nadzieję:-) |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Krystyna |
||||
|
Ojcze, czym dla Ciebie – Poety jest sztuka pisania? |
|||||
<ukryty> |
|
Władysława |
||||
|
Jakże piękne i ważne słowa: „W niemym krzyku wołam do Ciebie mój Jezu i proszę:wypal to, co grzeszne, oczyść duszą mą!Wzmocnij to, co słabe, uświęć to, co piękne.” |
|||||
<ukryty> Kochanówka |
Grażyna
<ukryty>