|
Barbara |
||||
|
„Gdy będzie wam trudno, gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie, czy zawód, niech myśl wasza biegnie ku Chrystusowi, który was miłuje, który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność.” Poezja to okno do duszy człowieka. Poprzez nią ukazujesz właśnie swoją wrażliwą duszę nie tylko dla Boga, ale i dla ludzi. Dziękuję Ci za piękne słowo, ale także za czas, który poświęcasz innym. |
|||||
<ukryty> |
|
Irena |
||||
|
Czytając Księdza poezję, bardzo się wzruszyłam. Jednak najbardziej wzruszył mnie wiersz, który Ksiądz recytował przebywając w sali na oddziale Chirurgii Onkologicznej. Życzę więc Ojcu dużo zdrowia, wytrwałości w tworzeniu pięknej poezji oraz błogosławieństwa Bożego. |
|||||
<ukryty> Bodzentyn |
|
Krystyna |
||||
|
Jakże cieszę się , że znów mogę kontemplować piękno poezji Ojca w Kąciku.Jednak, choć minęły dwa lata, perlą się łzy, łzy szczęścia na wspomnienie cudownych spotkań poetyckich z Ojcem na oddziale i tej z wiersza ,, komnaty”- oazy szczęścia i skutecznej terapii. Dziękuje… Wzruszona wspomnieniem – KR. |
|||||
<ukryty> |
|
Dominika |
||||
|
Dziękuję w imieniu mojej mamy Danuty i swoim za wsparcie duchowe i modlitwę oraz piękną poezję podczas jej pobytu w ŚCO. Życzymy Ojcu zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz natchnienia do dalszej twórczości. |
|||||
<ukryty> Końskie |
|
Anna |
||||
|
Tak jak obiecałam tak robię . Dziękuję ojcu za każdy wiersz, za każde błogosławieństwo i za to że ojciec po prostu jest to takie dla nas chorych ważne. |
|||||
<ukryty> Skarżysko-Kamienna |
|
Kasia |
||||
|
Dziękuję za każde dobre słowo oraz błogosławieństwa w czasie kiedy przebywałam w szpitalu na onkologii, dużo sił i błogosławieństwa również dla ojca |
|||||
Starachowice |
|
Anna Cedro |
||||
|
Jeszcze raz dziękujemy bardzo Bratu Sergiuszowi za piękną kolędę w dn.3.01.2017roku, za piękny wiersz …”Spacerkiem po Puszczy Świętokrzyskiej…” oraz za jego osobistą, przez Brata deklamacje. Życzymy dużo zdrowia, Łask Bożych w pięknej działalności poetyckiej oraz w posłannictwie dla Chorych. Na pewno zajrzę do tomika wierszy Brata, które wywołują same pozytywne emocje i z przyjemnością je przeczytam. Przekazuje dla Brata również pozdrowienia od Gieni i Adama Cedrów. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku! |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Krystyna |
||||
|
Dogi Ojcze- życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, błogosławieństwa Świętej Rodziny , a szczególnie od Dziecięcia Bożego. Niech drogi Twego życia ścielą róż dywany. A pacjenci hojnie obdarzają Cię wdzięcznością za twą duchową i poetycką terapię. Z Nowym Rokiem rozwiń ,,skrzydła” Weny ku szczęściu czytelników. Bądż częściej w ,,okienku” dla tych , którzy opuścili już szpital i pragną usłyszeć głoszone przez Ciebie słowo Boże, będące balsamem dla zdrowia i pogłębieniem wiary. Pozdrawiam serdecznie-KR. Ostrowiec Świętokrzyski. |
|||||
<ukryty> |
|
Janina |
||||
|
Mama nie umie w internety, ale prosiła żeby przekazać księdzu podziękowania za umilenie monotonnego szpitalnego pobytu księdza poezją :DMariusz. |
|||||
<ukryty> |
|
Jadwiga |
||||
|
Dziękuję Ojcu za wspaniałe, ciepłe słowa duchowe. Za piękne wiersze, one postawiły mnie na nogi. Bóg zapłać. Dużo zdrowia i błogosławieństwa również dla Księdza. |
|||||
<ukryty> Jadwiga,%20koło%20Iłży |
Barbara
<ukryty>