|
Agata |
||||
|
W życiu nie ma przypadków….więc dziękuję Panu,że mpostawił ojca Sergiusza na mojej drodze…dziękuję Panu za jego wrażliwą duszę…za jego posługę kapłańską wśród ludzi cierpiących…poszukujących Boga w swym cierpieniu… |
|||||
<ukryty> Przedbórz |
|
Krystyna |
||||
|
Gratuluję!!!- Ojcze Sergiuszu. Zauroczyłeś nas jak zwykle, piękną- subtelną polszczyzną w wierszu pt.,,Wypełnij serce me..!” Dałeś świadectwo wielkiej miłości Jezusa, przez co ukazałeś nam wzór ziemskiego życia. W mistrzowski sposób przedstawiłeś akt pojednania i skruszyłeś niejedno zatwardziałe serce w przeddzień Zmartwychwstania Syna Bożego, aby pójść drogą Zbawiciela. Dziękuję- Ojcze, za ten dar poetyckiej ewangelizacji. Serdecznie pozdrawiam życzę błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy- KR. |
|||||
<ukryty> |
|
Jan i Elżbieta |
||||
|
Moc gorących, wiosennych pozdrowień dla O. Sergiusza…:) Dziękujemy za wszelkie dobro i piękne wiersze, które słuchaliśmy …Zdrowia życzymy i towarzystwa Weny…Z Bogiem… |
|||||
Szydłów |
|
zyta |
||||
|
Ojcze Sergiuszu dziękuję za wspaniałą , podnoszącą na duchu poezję, pełną wiary i nadziei.Życzę Ojcu by następne wiersze były równie piękne, jak te , które słyszałam. Zyta |
|||||
ostrowiec-świętokrzyski |
|
Jolanta |
||||
|
Pozdrowienia dla Ojca Sergiusza, dziękujemy za wszelkie dobro i piękne wiersze, owocnej twórczości… Z Bogiem…:) |
|||||
Kolbuszowa |
|
Krystyna |
||||
|
Daj szczęście mi…- to nie wojskowy rozkaz , ale najczulsza prośba podmiotu lirycznego do Ukochanej . Po wielu miesiącach milczenia zabłysło światełko nadziei. Pojawiła się Ta, która jest obiektem westchnień , marzeń i snów podmiotu lirycznego. To Ona , Jej ciepło , niezapomniane wspomnienia danego Im szczęścia, którego doświadczyli , są inspiracją twórczą dla Poety. Ten koleiny wiersz przenosi nas w świat duchowego szczęścia . Pozwala zapomnieć o chorobie. Stanowi cząstkę terapii wspomagającej medyczne leczenie. Zatapiając się w Twojej poezji , Ojcze Sergiuszu, jestem szczęśliwa , mimo że cierpię… Ukłony wieczorowe dla Mistrza słowa- KR. |
|||||
<ukryty> |
|
Monika ŚCO |
||||
|
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Ela Dworak |
||||
|
Dziękuję Ojcu za cudowne chwile z poezją w dn 18.01.17 w Dziale chemii s.nr 7. Pozdrawiam i życzę zdrowia i natchnienia w dalszej pracy twórczej.Ela |
|||||
<ukryty> Radom |
|
LWICA |
||||
|
Szczęść Boże Ojcze Sergiuszu. Dziękuję za przekazanie pięknej poezji, którą się słucha z wielkim zainteresowaniem, przepojona ciepłem, serdecznością. Dla chorych ze Ś.C.O to ukojenie i terapia. |
|||||
<ukryty> Busko |
|
Jola |
||||
|
Ojcze Sergiuszu,dziękuję Ci za spotkanie we wtorek na onkologii.Za recytację dwóch wierszy,które otulają ciepłem i nadzieją.Za błogosławieństwo.Jeszcze raz dziękuję,że 9 lat temu dodałeś mi siły i wiary,gdy wychodziłam ze szpitala.Serdecznie pozdrawiam : -) |
|||||
<ukryty> Stopnica |
Agata
<ukryty>