|
Izabela |
||||
|
Dziękuję z całego serca za te piękne wiersze i słowa. Otrzymał Ojciec talent od Boga aby głosić wiarę i nadzieję. Niech Bóg cię błogosławi. |
|||||
|
Iwona |
||||
|
Dziękuję za dużo pozytywnych doznań |
|||||
<ukryty> |
|
Teresa |
||||
|
Dziękuję Ojcze za piekne wiersze ,które czytam z przyjemnością i znajduje w nich coś dla siebie .Tęsknota radość miłość smutek to wszystko otacza każdego dnia .Wiarą daje nadzieję I ukojenie bo miłość najważniejsza którą żyje się na codzień jako dar dany od Boga .Pozdrawiam.Teresa |
|||||
<ukryty> |
|
Agnieszka |
||||
|
Ojca Sergiusza spotkałam w SCO gdzie pobłogosławił mnie przed operacją Wtedy jeszcze nie wiedziałam , że to tak zdolny , twórczy i empatyczny człowiek . Ojca wiersze są piękne , delikatne i refleksyjne . Bóg zapłać za czas nam poświęcony i życzę dalszych twórczych sukcesów . Będę śledzić kącik dla pokrzepienia duszy . |
|||||
<ukryty> |
|
Grażyna okologia głowy i szyi |
||||
|
Dziękuję ci Boże że postawiłeś na mojej drodze ojca Sergiusza slezaka |
|||||
|
Jolanta |
||||
|
Dziękuję Ojcu Sergiuszowi za piękne wiersze za piękna recytacje tych pieknych słów które koją serca nasze.Prosimy o kolejne tomiki z zawartością wierszy .Jeszcze raz dziękujemy. |
|||||
|
Barbara |
||||
|
Dziękuję Ojcu za moc wzruszeń, ktorych doswiadczylam czytajac wiersze napisane przez Ojca. Zachwycona jestem urokiem poezji Ojca, ta łagodnością i miłością do Pana i świata. Bóg zapłać! |
|||||
|
Bożena Rybicka |
||||
|
Dziękuję o. Sergiuszowi za duchową opiekę i piękną recytację swoich wierszy, do których będę wracać jeszcze nie raz . |
|||||
<ukryty> |
|
Grażyna |
||||
|
Wszystko co nas spotyka, całe dobro świata i zło ale przede wszystkim ludzie na naszej drodze są z jakimś przesłaniem, przeznaczeniem są po coś. Takim wspaniałym człowiekiem jest Ojciec Sergiusz, którego spotkałam dzisiaj. Dziękuję Bogu za ten dzień, za ten czas ,który zatrzymał się w miejscu na chwilę. Za piękny przekaz poezji, mądrej, pięknej i zachwycającej. Za Błogosławieństwo które mam w sercu i myślach. Człowiek tak pięknie brzmi , cieszę się, że Bóg pozwolił mi poznać Ojca Sergiusza. Łzy szczęścia, wzruszenia i uznania mieszały się dając nadzieję na dalsze życie… Dziękuję |
|||||
|
Renata |
||||
|
Niech Dobry Bóg Błogosławi posługę ojca, która jest tak ważna i cenna dla nas pacjentów. Pozdrawiam serdecznie i zapewniam o modlitewnej pamięci. 🙏🙏🙏Pacjentka oddziału ginekologii. |
|||||
Izabela
<ukryty>