|
Anna Tokarska |
||||
|
Ojcze Sergiuszu, Czcigodny Kapłanie. |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Mariola |
||||
|
Ojcze wiersz „Przytul mnie do swego serca…!” z dnia 14 lutego 2016r jest przepiękny, ilekroć go czytam łzy same płyną mi po twarzy , niesamowicie odzwierciedla moje życie i przemyślenia. „MODLITWA NIEUSTANNIE DODAJE MI MOCY” – ta sentencja jest prawdą , która towarzyszy mi każdego dnia . Życzę dużo błogosławieństwa Bożego na dalsze lata pracy. Mariola |
|||||
|
Anna |
||||
|
Wiersze od serca. Życzę wielu natchnień. Pozdrawiam serdecznie Anna |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Monika |
||||
|
Bóg zapłać za ciepłe i pełne troski słowa które pokazują że Jezus jest zawsze z nami bo stawia na naszej drodze anioły które nawet na oddziale onkologii potrafią sprawić że czujemy się jak w domu . |
|||||
<ukryty> Mielec |
|
EwaK |
||||
|
Poznałam Ojca z opowiadań mojej bliskiej przyjaciółki Edytki. Obejrzałam dzisiaj film o Kapłanie Nadziei. Jesteś Ojcze Sergiuszu niezwykle wrażliwym człowiekiem. Niech Bóg Cię błogosławi! Wiersze są cudowne a Twoje powołanie i obecność w centrum onkologii jest niezastąpione żadną z ziemskich materii. Pozdrawiam EwaK |
|||||
<ukryty> Radomsko |
|
Anna SCO |
||||
|
Ojcze Sergiuszu dziękuję za okazane wsparcie w tak trudnym i ciężkim dla mnie czasie , że przychodziłeś do mnie z Panem Jezusem i mogłam przyjąć go do swego serca ,za piękne wiersze za to wszystko dziękuję .Wdzięczna pacjetka z działu Radioterapii . ,,Szczęść Boże „ |
|||||
|
Maria |
||||
|
Ojcze Sergiuszu, dziękuję za codzienne błogosławieństwo i nadzieję oraz za wiersze pełne ciepła i radości, wrażliwości na piękno tego świata. Życzę zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej, darów Ducha Świętego. |
|||||
<ukryty> Denkówek%20k.%20Ostrowca%20Św. |
|
Ewa |
||||
|
Drogi Ojcze Sergiuszu,dziękuję za motywujące słowa podczas kolędy i za pięknie wyrecytowany wiersz.Szczęść Boże ! |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Agnieszka |
||||
|
Drogi Ojcze Sergiuszu. Twoja wyjątkowa i różnorodna poezja jest ukojeniem w trudnych doświadczeniach i napełnia nadzieją, radością i miłością. Życzę błogosławionych Świąt. |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Edyta |
||||
|
Ojcże Sergiuszu z całego serca dziękuję za dobre słowa okazane serce blogoslawienstwo dziekuje ze mogłam poznac piekne wzruszające dające nadzieje wiersze życzę dużo zdrowia wdzieczna Edyta |
|||||
<ukryty> Radomsko |
Anna Tokarska
<ukryty>