|
Halina |
||||
|
Szczere podziękowania dla o.Sergiusza za wiersze, które wzbudzają emocje korzystnie wpływające na samopoczucie, budzą nadzieje,skłaniają do zadumy i umacniają w przeświadczeniu że Bóg zawsze powinien być na pierwszym miejscu. Obfitości łask życzę , dobrego zdrowia i sił na każdy dzień. |
|||||
<ukryty> Pińczów |
|
Ewa |
||||
|
Dziękuję o. Sergiuszowi za piękne słowa dające otuchę i wsparcie pozwalające choć przez chwilę być szczęśliwym w wielkim cierpieniu. |
|||||
Straszów |
|
Anna |
||||
|
Bardzo wzruszyła mnie mądrość i refleksja |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Grażyna |
||||
|
Kłaniam się Ojcu Sergiuszowi – Poecie, pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiego dobra oraz wiele łask Bożych i nowych, pięknych utworów poetyckich…:)Dziękuję za wszelkie dobro i dar poezji.Do zobaczenia. |
|||||
Radomsko |
|
Krzysztof i Wiesława |
||||
|
Ojcze Sergiuszu, dziękujemy Ci za słowa otuchy i nadziei. Za to, że Swoją poezją i posługą wlewasz w nasze serca wiarę i ufność. |
|||||
<ukryty> Jaworznia |
|
Gabrysia |
||||
|
Zamyśliłam się po przeczytaniu Twojego wiersza pt.” Przytul mnie do swego serca…!” Dostrzegłam w nim siebie, trwającą w miłości Bożej , szukającą umocnienia w modlitwie, opłakującą swoją słabość… |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
Jan i Karolina |
||||
|
Kłaniamy się Ojcu Poecie, pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wszelkie dobro, a szczególnie pomoc duchową i dar pięknej poezji!Życzymy wszystkiego co dobre i piękne, nich Wena towarzyszy Ojcu nieustanie…:) |
|||||
Radom |
|
dr Urszula Majewska |
||||
|
Księdzu Sergiuszowi pragnę gorąco podziękować za wszelkie dobro, jakie od Niego otrzymuję! i za wiersze, tak piękne. Tak dobrze odzwierciedlające ludzkie uczucia. Zwłaszcza „Mamo, żyjesz w moim sercu” i ostatni – „Przytul mnie” – są mi bliskie, bo jakbyś wyjął te słowa, Księże, z moich ust! Ale ja nie umiałabym tak pięknie ich złożyć w wiersz… |
|||||
<ukryty> |
|
Hanna i Andrzej |
||||
|
Poezja Ojca jest dla nas pomocą w codziennych zmaganiach. „Przytul mnie do swego serca …” to wiersz-modlitwa. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. |
|||||
<ukryty> Kielce |
|
elżbieta raczynska |
||||
|
serdeczne pozdrowienia.bardzo dziękuję za wsparcie, życzliwość i rozmowę. |
|||||
skarzysko |
Halina
<ukryty>