|
Renata |
||||
|
Bóg zapłać za posługę na onkologii z Najświętszym Ciałem Pana Jezusa, za spokój i za poezję…wszelkich łask dla Ojca życzę |
|||||
<ukryty> |
|
Zofia Lech |
||||
|
Dziekuje,goraco dziekuje,dziekuje z calego serca |
|||||
|
Marta |
||||
|
Ojcze Sergiuszu, dziękuję Ci za to, że zechciałeś mnie wysłuchać bez pośpiechu, że dałeś mi nadzieję, że wszystko się ułoży w moim dość skomplikowanym życiu. Wiesz, że trafiłam na endokrynologię, z nieciekawym podejrzeniem, a prawdopodobnie dzięki Tobie, wyszłam właściwie zdrowa. Czy zdarzył się cud to wie tylko sam Bóg, ale jestem bardzo wdzięczna, że wysyła takich Aniołów jak Ty ❤️ dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia ❤️ |
|||||
<ukryty> |
|
Ania |
||||
|
Chcemy przekazać podziękowania dla Ojca Sergiusza za tak piękne tomiki wierszy. Niech Cię prowadzi Bóg jedną z najlepszych dróg, abyś tak jak do tej pory przez swoją wiarę i pełne radości czyny, posługę kapłańską pełnić mógł. Niech Ci szczęście, zdrowie zawsze sprzyja i każdego dnia błogosławi Jezus i Maryja, życzą parafianie z Wysokiej Głogowskiej |
|||||
<ukryty> |
|
Katarzyna |
||||
|
Bardzo ładne i skłaniające do refleksji wiersze napewno dodają otuchy w ciężkich chwilach życia ,dziękuję i czekam na nowe,serdecznie pozdrawiam z Dortmundu |
|||||
<ukryty> |
|
Małgorzata |
||||
|
Serdecznie ojca pozdrawiam wiersze są piękne . Koja ból i cierpienie, leczą dusze.Czekamy na następne. |
|||||
|
Justyna |
||||
|
Serdeczne Bóg Zapłać dla księdza Sergiusza za Błogosławieństwo podczas pobytu w Szpitalu Onkologicznym w Kiecach. |
|||||
<ukryty> |
|
Kasia |
||||
|
Serdeczne podziękowania za słowa wsparcia i otuchy w trudnym dla mnie momencie życia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. |
|||||
<ukryty> |
|
Monika |
||||
|
Wielkie Bóg zapłać za wizytę księdza Sergiusza, wspaniałe słowa otuchy, przekazane poetycko, za łaskę Jezusa Chrystusa wyrażoną pięknymi słowami. |
|||||
<ukryty> |
|
Dorota |
||||
|
Cieszę się że ojciec podzielił się swoją stroną i pięknymi wierszami. Pozdrawiam:) |
|||||
<ukryty> |
Renata
<ukryty>