|
Aleksandra |
||||
|
Witam o. Sergiusza i serdecznie pozdrawiam:)Dziękuję za pomoc duchową w szpitalu i piękne chwile z Ojca poezją.Do zobaczenia,powodzenia w pracy i twórczości…:) |
|||||
Bytom |
|
Misia |
||||
|
Wszystkiego dobrego w Dniu Imienin Kochany Ojcze Sergiuszu!Życzę dalszej weny!Zbliża się jesień i czytam aktualnie Twoje piękne wiersze o jesieni!!!Misia |
|||||
Kielce |
|
TERESA |
||||
|
Ojcze Sergiuszu ,dziekuje za nastepny wiersz,napisales o marzeniach milosci ,szczescia i radosci ktorej szukamy czesto nie tylko we snie ale i w swiecie rzeczywistym.Ojcze czytajac Twoje wiersze wracamy wspomnieniami do przezyc pieknej milosci ktora pozostaje w pamieci jak w Twoim wierszu \\” Marzenia we snie\\”. |
|||||
Francja |
|
Wanda |
||||
|
czytam Księdza wiersze i jestem pod wrażeniem.Dziękuję za ucztę duchową. |
|||||
Wloszczowa |
|
Mariola |
||||
|
Szczęść Boże o. Sergiuszu poznaliśmy się na pogrzebie, ojca cioci Cecylii. Znalazłam kącik poetycki jeszcze nie zapoznałam się ze wszystkimi wierszami ale są wspaniałe pozdrawiam ojca i siostrę Helenę proszę przekazać 😉 |
|||||
Ustrzyki Dolne |
|
Paulina |
||||
|
Dziękuję o. Sergiuszu za wsparcie duchowe dla babci Jadwigi. |
|||||
Kije |
|
Michał |
||||
|
Poezja bardzo fajna jest ojciec cool tak trzymać dalej 🙂 Pozdrawiam Szczęść Boże. |
|||||
Kije |
|
Ola |
||||
|
Ojcze Sergiuszu dziękuję na spotkanie, błogosławieństwo, piękne wiersze i płytę. Pamiętam w modlitwie. Z Bogiem i do zobaczenia. |
|||||
Parafia Kije |
|
Danuta |
||||
|
pozdrawiam Szczęść Boże o. Sergiuszu |
|||||
Kije |
|
Halina |
||||
|
Dziekuje ojcze za dzisiejsze spotkanie i przekazane mi blogoslawienstwo i informacji o kaciku poetyckim.Wysluchana poezja dociera do glebi przezyc i ubogaca moja wiare. |
|||||
Parafia Mnichów |
Aleksandra